Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Суду очікуватиме в СІЗО

17 липня 2017, 09:10

            30-річний житель Дубна ґрунтовно підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених одразу двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 3 ст 152 (зґвалтування неповнолітньої) та ч.3 ст. 187 (розбій, поєднаний з проникненням у житло).

            Громадянин Т., який двічі притягувався до кримінальної відповідальності, востаннє — у 2009 році за незаконне заволодіння транспортним засобом та відбув покарання у колонії, знову потрапив за ґрати. Чоловіка ґрунтовно підозрюють у вчиненні особливо тяжких злочинів.

            У ніч проти 17 червня близько першої години він пробрався до помешкання 17-річної дубнівчанки. Спершу Т. вимагав кошти. Не отримавши їх, вчинив посягання на статеву свободу неповнолітньої.

            3  липня 2017 року ухвалою слідчого судді Дубенського міськрайонного суду задоволено клопотання слідчого про обрання підозрюваному запобіжного заходу — тримання під вартою на 60 діб без внесення застави. 

            Ухвалу суду першої інстанції захисник підозрюваного оскаржив в апеляційному порядку. Він переконував суд змінити його підзахисному запобіжний захід на більш м’який — цілодобовий домашній арешт. З проханням не тримати під вартою до суду звернувся й підозрюваний Т.. Він повністю визнав свою вину та просив звільнити його з-під арешту, оскільки проживаючи у фактичних шлюбних стосунках, виховує неповнолітню дитину, а санкції статей за вчиненні ним особливо тяжкі злочини на багато років позбавлять його спілкування з сім’єю.

            Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області заслухавши учасників судового розгляду, ухвалу слідчого судді Дубенського міськрайонного суду залишила без змін, апеляційну скаргу без задоволення.

            Підозрюваний Т. суду очікуватиме в СІЗО.

Сергій ЄРЕМЕЙЧУК,

суддя-спікер Апеляційного суду

Рівненської області