flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

На зборах суддів обрано заступника голови Рівненського апеляційного суду та секретарів судових палат

05 жовтня 2018, 14:12

Сьогодні, 5 жовтня, відбулися збори суддів, в ході яких обрано суддю на адміністративну посаду й секретарів судових палат з розгляду цивільних справ та кримінальних справ (проваджень). 

Шляхом таємного голосування заступником Голови Рівненського апеляційного суду обрано суддю Степана Шимківа, який від жовтня 2016 року обіймав посаду заступника Голови Апеляційного суду Рівненської області.

Одноголосно судді підтримали кандидатури  колег із багаторічним досвідом на посади секретарів судових палат Рівненського апеляційного суду. Як і раніше, секретарем судової палати з розгляду цивільних справ стала Надія Ковальчук, секретарем судової палати з розгляду кримінальних справ (проваджень) обрано Василя Сачука. 

 

 

— На ці посади ви запропонували й підтримали досвідчених суддів, які не тільки професійно здійснюють судочинство в нашому суді, а й підтвердили свою кваліфікацію у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України та успішно переведені до Рівненського апеляційного суду, — звернувся Олег Полюхович до колег. — Я переконаний, що ми й надалі докладатимемо усіх зусиль для утвердження європейської моделі судочинства, зміцнення довіри суспільства  до судової влади, формуватимемо судову практику в області.