flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Онлайн-трансляції судових засідань

Оберіть дату
Оберіть дати
Очистити дати
Поточні трансляції
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
Трансляції відсутні
Заплановані трансляції
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
28.02.2024 09:30
753/16876/16
Дарницький районний суд міста Києва
28.02.2024 09:30
753/16876/16
Дарницький районний суд міста Києва
28.02.2024 12:00
595/192/23
595/5/24
Бучацький районний суд Тернопільської області
29.02.2024 10:30
726/1275/21
Іванишен Володимир Петрович, Данищук Василь Вячеславович, Мазур Олег Леонідович, Ілащук Іван Миколайович, Паланійчук Валентин Петрович, Кравченко Ксенія Миколаївна, Самборович Андрій Ігорович, Понич Марина Володимирівна, Скутельник Олександр Дмитрович, Дарій Ірина Миколаївна, Чернівецька обласна прокуратура
Садгірський районний суд м. Чернівців
головуючий суддя: Мілінчук Світлана Василівна
29.02.2024 14:30
182/5460/23
11-кп/803/709/24
Захаров Анатолій Леонідович, Савченко Олександр Олексійович, Борко Роман Юрійович
Дніпровський апеляційний суд
головуючий суддя: Куракова Вікторія Валентинівна
Архів трансляцій
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
28.02.2024 16:22
175/3823/23
Фельдман Алла Павлівна, Фельдман Олександр Вікторович, Печерська районна у місті Києві Державна адміністрація, Григор'єв Олександр Іванович, Хрипченко Юлія Юріївна
про усунення перешкод у здійсненні батьківських прав
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
головуючий суддя: Дараган Лілія Валеріївна
28.02.2024 15:59
597/254/24
1-кп/597/52/2024
Триш Андрій Васильович, Никитенко Сергій Юрійович, Кульгавець Сергій Михайлович
Заліщицький районний суд Тернопільської області
головуючий суддя: Торська Ірина Василівна
28.02.2024 15:40
597/2015/23
1-кп/597/144/2023
Заліщицький районний суд Тернопільської області
28.02.2024 15:29
518/1745/18
1-кп/499/2/24
Бичахчян Артур Степанович, Євценко Роман Ігорович, Соловенко Сергій Григорович, Соловенко Ірина Георгіївна, Гайса Андрій Михайлович, Роздільнянська місцева прокуратура, Батченко Оксана Олександрівна, Ширяївський ВП Роздільнянського ВП ГУНП в Одеській області
Іванівський районний суд Одеської області
головуючий суддя: Тимчук Руслан Миколайович
28.02.2024 15:16
922/2737/23
Акціонерне товариство "Укртрансгаз", Жирний Олексій Сергійович, Приватне акціонерне товариство "Харківська ТЕЦ-5", Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
про стягнення 237641561,82 грн
Касаційний господарський суд
головуючий суддя: Кібенко О. Р.