flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суддя Тетяна Штих: «Залишайтеся відкритими до нових ідей та підтримуйте один одного»

17 січня 2025, 11:12

«Ми не маємо сприймати поведінку інших людей як відображення нашої самоцінності», «Активно використовуйте отримані знання у повсякденній практиці», «Не бійтеся ставити високі цілі для покращення роботи судової влади». Ці та інші меседжі почули слухачі онлайн-семінару з теми «Формування професійних та особистісних компетентностей державних службовців», який організували та провели спеціалісти й викладачі Національної школи суддів України для працівників апаратів місцевих та апеляційних судів. Участь в освітньому заході взяли головні спеціалісти Рівненського апеляційного суду Тетяна Сеньків, Жанна Главацька, Олена Кузменко та судовий розпорядник Роман Кушнір.

Яна Усенко, начальник відділу організаційно-кадрового забезпечення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, розповіла слухачам про професійний розвиток працівників апаратів судів, наголосила на потребі у навчанні та плануванні навчання у судах.  Не менш цікавою темою стало обговорення етичних основ державного службовця та професійної етики працівників апарату суду.

Анжеліка Фарафонова, головний спеціаліст-психолог відділу науково-методичного супроводження психологічної підготовки суддів Національної школи суддів України, увагу працівників апаратів судів зосередила на психологічних особливостях комунікативної компетенції працівника апарату суду, а Тетяна Штих, суддя Дзержинського районного суду міста Харкова, кандидатка юридичних наук, оприлюднила презентацію на тему «Формування корпоративної культури персоналу судів. Підвищення престижності професії працівника апарату суду».  

Детальніше викладачка зупинилася на визначенні терміну «корпоративна культура» і як вона впливає на прийняття рішень, взаємодію між співробітниками та відносини з громадськістю, яким чином корпоративна культура визначає успішність і здатність до інновацій.

— Для підвищення рівня престижності судової влади ми повинні використовувати постійні можливості для навчання та розвитку професійних навичок, активно поширювати успішні приклади роботи працівників апаратів судів, відкрито комунікувати, проводити правопросвітницькі заходи, що дозволить забезпечити прозорість судової влади, —  наголосила Тетяна Штих. — Ви завжди повинні пам’ятати, що кожен працівник суду може впливати на покращення корпоративної культури, тому активно використовуйте отримані знання в повсякденній практиці, залишайтеся відкритими до нових ідей та підтримуйте один одного і не бійтеся ставити високі цілі для покращення роботи судової влади.