flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Начальниця відділу кадрової роботи та управління персоналом Тетяна Кучерук і її заступниця Мирослава Коленчук опанували курс щодо електронного декларування в умовах воєнного стану

20 січня 2025, 09:52

17 січня 2025 року Національної школи суддів України провела підготовку та підвищення рівня кваліфікації суддів, помічників суддів і працівників апаратів місцевих та апеляційних судів на семінарі «Електронне декларування: особливості та типові помилки. Конфлікт інтересів». У навчанні взяли участь понад 460 слухачів з різних областей України.

На сайті Національної школи суддів повідомляється, що метою заходу є поглиблення знань та поінформованості щодо особливостей електронного декларування в умовах воєнного стану, отримання практичних порад щодо заповнення електронних декларацій та роз’яснень про відповідальність за порушення вимог фінансового контролю й антикорупційного законодавства, підвищення рівня обізнаності щодо правового регулювання конфлікту інтересів у судовій системі, обговорення заходів щодо запобігання корупції в суді тощо.

Навчальний захід відкрив директор Дніпровського регіонального відділення Національної школи суддів України Володимир Поплавський.

Семінар провели суддя Вищого антикорупційного суду Інна Білоус, голова Нововоронцовського районного суду Херсонської області Вячеслав Каневський, професорка кафедри цивільного, господарського та екологічного права Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», докторка юридичних наук Ганна Блінова.

Інна Білоус обговорила з учасниками практику застосування антикорупційного законодавства та здійснення заходів щодо запобігання корупції в судах.

Вячеслав Каневський звернув увагу на основні складові конфлікту інтересів, розповів про відмінність між потенційним та реальним конфліктом інтересів, ознайомив із суб’єктами, на яких поширюються вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у сфері правосуддя, а також надав роз’яснення про відповідальність за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів й приклади конфлікту інтересів, що виникають в суді та шляхи їх вирішення.

Ганна Блінова зупинилася на практичних аспектах заповнення електронних декларацій, розглянула особливості заповнення розділів електронної декларації  і акцентувала увагу на заходах фінансового контролю в умовах воєнного стану.

Учасники семінару  мали можливість обговорити з викладачами проблемні питання і отримати фахові відповіді.

Фото — з сайту НШСУ